מוכר נכס

מדריך למכירת דירה

איך למכור דירה בצורה שתשמור על האינטרסים שלכם? איך לתמחר את הדירה באופן שלא יבריח קונים פוטנציאליים – ועדיין יבטיח את הרווח שלכם? מדוע כדאי למכור דירה בעזרת מתווך מקצועי ולא לבד? איך להגדיל את הסיכויים למכירת דירה מהירה יותר? והאם מומלץ להשקיע בדירה טרם מכירתה, על מנת להעלות את ערכה? על השאלות הללו, ועוד רבות אחרות, תמצאו תשובות במדריך למכירת דירה זה, בתקווה ויסייע לכם למכור את הדירה בצורה המוצלחת ביותר.

מכירת דירה הינו עניין לא פשוט, בייחוד אם הדירה נמצאת במקומות שאינם מספיק מבוקשים, שהשווי שלה גבוה מאוד, או שהיא דירה ישנה ומוזנחת שלא רבים ירצו לרכוש, במיוחד לא במחירים שאינם מתאימים למצב הדירה. לכן, אם אתם רוצים למכור את הדירה שלכם בצורה טובה, ולא משנה איזו דירה זו בדיוק, קראו את המדריך שהכנו עבורכם עד תומו וכך תוכלו להבין טוב יותר מול מה אתם עומדים ותוכלו לבצע את מכירת הדירה בצורה הרבה יותר טובה.

איך להכין את הדירה למכירת דירה בהשקעה קטנה?

אם אתם רוצים להעניק לדירה שלכם סיכויים טובים יותר להימכר, ואם אתם רוצים להיות בטוחים בכך שהרבה יותר קונים ירצו לרכוש את הדירה שלכם וכך תוכלו לתמחר אותה כפי שאתם רוצים, כדאי שתשקיעו בה מעט לפני שאתם מציגים אותה למכירה. אם מדובר בדירה שהינה משופצת בלאו הכי מספיק סדר קטן בבית או מעט אקססוריז משלימים בכדי להעניק לה את המראה המושך שאתם מחפשים.

לעומת זאת, אם מדובר בדירה ישנה יותר ובעיצוב עתיק, כדאי להשקיע בעבודות קטנות וללא השקעה ככספית גדולה אשר יעלו את הערך של הדירה בעיני הרוכשים בצורה משמעותית. אתם יכולים לעשות זאת בעזרת צבע, טפט מעוצב לקיר, תיקון של ארונות מטבח רעועים, ניקיון יסודי של הרצפות, רכישה של כמה אביזרים לעיצוב וכדומה. כל פרט כזה יכול לשדרג את המראה של הדירה שלכם באופן משמעותי וכך להעלות את השווי שלה בעיני הרוכשים ואת הביקוש לאותה דירה באופן משמעותי.

איך לתמחר את הדירה בצורה נכונה?

תמחור הדירה הוא אחד החלקים החשובים ברכישת הדירה. תמחור לא נכון יכול לגרום לכם להרחיק רוכשים פוטנציאליים במידה והוא גבוה מידי, או למכור את הדירה במחיר נמוך משמעותית ממה שהיא שווה ולהפסיד כך סכומי כסף משמעותיים מאוד

לכן בכדי לתמחר את הדירה בצורה נכונה חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע מומחים בתחום כמו סוכני נדל"ן מקצועיים אשר מכירים את האזור בו נמצאת הדירה ומכירים היטב את התחום כולו. בכדי לתמחר את הדירה בורה נכונה אנשי מקצוע כאלו מביאים בחשבון פרטים רבים וחשובים כמו:

 • המיקום המדויק של הדירה - העיר, השכונה, הבניין וכדומה
 • שנת הבניה של הדירה.
 • המאפיינים של הדירה - גודל, מספר חדרים, ממ"ד, גינה, מרפסת וכדומה
 • רמת הביקוש למגורים באזור בו ממוקמת הדירה
 • מצב הדירה מבחינת תחזוקה
 • המראה של הדירה מבחינת עיצוב
 • דירות שנמכרו לאחרונה באזור והמחירים בהם הן נמכרו
 • ועוד…

כלל הפרטים הללו מאפשרים תמחור נכון יותר של הדירה, תמחור אשר יאפשר לכם למצוא קונים רבים ולקבל מחיר משתלם המתאים לערך הדירה שלכם.

למה כדאי למכור את הדירה בעזרת מתווך?

עבור רבים השאלה העיקרית, והתלבטות גדולה, בשלב מכירת הדירה היא האם להיעזר בסוכן נדל"ן מקצועי בכדי למכור את הדירה או לנסות לבצע את התהליך באופן עצמאי.

לרוב, ההתלבטות הגדולה מגיעה בשל העמלה אותה דורש סוכן הנדל"ן עבור השירותים שלו. סוכני נדל"ן, במיוחד כאלו שעוסקים זמן רב בתחום ומצליחים לסגור עסקאות טובות ומוצלחות עבור הלקוחות שלהם דורשים עמלות די גבוהות מסך העסקה.

יחד עם זאת, קחו בחשבון כי סוכן נדל"ן מקצועי מעניק לכם כמה יתרונות חשובים אשר יכולים להשפיע בצורה משמעותית על העסקה שלכם:

 • בעזרת סוכן נדל"ן תמחור הדירה יבוצע בצורה טובה יותר וכך תגדילו את הסיכויים למכור את הדירה במהירות ובמחיר משתלם עבורכם
 • סוכן מקושר למאגר גדול של לקוחות אשר מעוניינים ברכישה של דירות ולכן יש לו סיכוי הרבה יותר טוב למצוא את הקונים המתאמים לדירה שלכם, ובתוך זמן קצר יותר
 • סוכן נדל"ן מקצועי יבצע עבורכם את כל העבודות הקשות הכרוכות במכירת דירה, כמו סיורים עם קונים פוטנציאליים, פרסום הדירה במדיות השונות ועוד

היתרונות הללו הופכים את השירות של סוכני הנדל"ן לשירות איכותי שאסור לכם לוותר עליו, שירות שיכול להשפיע על מכירת הדירה שלכם באופן מוצלח ולכן למרות העמלה הכרוכה בכך, לא כדאי לכם לוותר על עבודה עם סוכן נדל"ן מקצועי, במיוחד לא בשוק הנדל"ן של היום.

חשיבות הניסיון של סוכן הנדל"ן

כאשר אתם בוחרים סוכן נדל"ן מקצועי אשר יבצע את מכירת הדירה עבורכם חשוב שתבדקו היטב את הניסיון של אותו סוכן. ככל שתבחרו סוכן נדל"ן עם ניסיון רב יותר כך תוכלו להיות בטוחים בכך שיש לו את המיומנות הדרושה בכדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובכדי לשווק את הנכס שלכם באופן טוב.

נוסף על כך, ככל שתבחרו בסוכן נדל"ן מנוסה יותר כך אתם יכולים להיות בטוחים שיש לו מאגר גדול יותר של לקוחות והיכרות עמוקה יותר עם הגורמים המשפיעים בתחום, דבר אשר יסייע לעסקה טובה ומוצלחת יותר.

 

לכן, אם אתם רוצים למכור את הדירה שלכם ומחפשים סוכן נדל"ן בעל ניסיון רב בתחום, בעל קשרים במקומות הנכונים ובעל מאגר גדול של לקוחות פוטנציאליים עבור הנכס שלכם, פנו כבר עכשיו אל "טל נכסים" בטלפון 050-5686868 ובמקום מדריך למכירת דירה "על הנייר", נשמח לסייע לכם בהכנה של הדירה שלכם למכירה בעזרת אנשי מקצוע, כולל תמחור נכון שלה וכמובן, שיווק מקצועי ואיכותי שיביא למכירת הדירה בתוך זמן קצר ובמחיר נכון ומשתלם עבורכם